Neli põhjust, miks vahetada oma lemmiku toit Darf Ulukiga kuivtoidu vastu juba TÄNA!

1. Ulukilihas leidub rohkem toitaineid.
Ulukiliha on täis imelisi toitaineid, mis toetavad koera tervis ja heaolu. Seal leidub suures koguses B-vitamiini, tsinki ja rauda, et anda koerale vajalik energia ning toetada immuunsüsteemi ja elundite tööd.

2. Ulukiliha on ideaalne toiduallergiaga koertele.
Aina enam lemmikuid on allergilised toidu vastu- eriti levinud on allergiad kana- ja veiseliha vastu. Allergia väljendub enamasti sügeleva näha, lööbe või seedetrakti probleemide näol (lõhulahtisus, oksendamine). Kui sinu lemmikul on probleeme toiduallergia või -tundlikkusega, siis on ulukiliha suurepärane alternatiiv, mida proovida. Kuna ulukiliha on niivõrd vähe kasutatud erinevates toitudes ja maiustes, ei ole enamus koerad sellele allergilised.

3. Ulukiga toit on ‘’lahjem’’
Ulukilihaga toit võib olla idaalne lahendus ülekaalulistele või rasvunud koertele, kuna see on ‘’lahjem’’ kui teised lihad. Võrreldes teiste valguallikatega sisaldab see vähem rasva ja kolesterooli. Ulukiliha aitab koera hoida optimaalses kaalus, vähendada südamehaiguste riski ning muid kaalust tulenevate terviseprobleemide tõenäosust.

4. Koerad naudivad ulukiliha maitset
Kui teie koer pole varem ulukilihaga toitu söönud, arvab ta tõenäoliselt, et tegu on lihtsalt äärmiselt maitsva maiusega. Kuna ulukiliha maitse on nõnda hea, on see eriti ideaalne valik just valivatele koertele.

Similar Posts