Värske liha ning värsked köögi- ja puuviljad- Just selline ongi DARF külmpressitud koeratoit, mis on koostatud BARF-i põhimõttel. See tähendab, et teie neljajalgne sõber toitub mitmekesiselt ning tervislikult.

DARF tootevalikust leiab erinevaid toite- nii kutsikatele kui ka täiskasvanud koertele.

Meie tooted on igati naturaalsed ja need ei sisalda keemilisi lõhna-, värvi- ja maitseaineid. Ainult nii saame teie koerale pakkuda kõige paremat ja tervislikumat toitu.

Miks eelistada DARF külmpressitud koeratoitu?

-Lihasisaldus vähemalt 60%
-Gluteeni ja teraviljavaba
-Sellel on suurepärane toiteväärtus


-Parema ja naturaalsema maitsega
-Kergemini seeditav
-Lähim alternatiiv toortoidule
-Palju, palju parem keskkonnale
-Ideaalne kasutamiseks paraleelselt toortoiduga
-Toidukogused on pisemad võrreldes tavalise kuivtoiduga

DARF külmpressitud koeratoit ja toortoit said alguse tänu koerale nimega Caspar.
Casparil oli probleeme kehakaalu säilitamisega ning seetõttu soovitati ta panna kõrge energiaväärtusega kuivtoidule, et ta saaks kaalu juurde. Kuivtoidu muutus tõi aga esile pideva sügelemise suu ümber. Peale mitmeid arsti visiite ja antibiootikumi kuure- Caspar endiselt sügeles. Mida siis teha?
Almeres toimunud kursusel kuulsid DARFI loojad esimest korda toortoitmisest. Nad ei teadnud sellest eriti midagi ning olid esialgu skeptilised, seda enam, et selline toitmisviis polnud eriti populaarne. Kui ei proovi, siis ei saa ka teada, kas see toimib, eks? Kuna neil oli juba oma lihapood, siis oli neil kõik vajalik endal olemas, et proovida BARF põhimõttel toitmist.
Siit saigi alguse DARF toor- ja kuivtoit. Algselt endale- ja siis juba ka teistele.

Kõik meie tooted, sh. ka eritoidud, on valitud ja koostatud DARFi oma keemiku, Alexandri poolt. Alexander on alati hõivatud uute, veelgi paremate koosluste valmistamisega.

Similar Posts