Mis oleks parem viis koertele aja viitmiseks ja meelelahutuseks, kui interaktiivsed mänguasjad!

Need on mänguasjad, mis on välja töötatud koera mõtlema panekuks ja vaimse stimulatsiooni suurendamiseks läbi mängu. Kuigi mitte miski ei asenda igapäevast treeningut, siis interaktiivse mänguasja lisamine teie koera päevakavasse aitab suunata liigse energia millelegi positiivsele, lõbusale ja mängulisele.

Millised on muud eelised?

1. Kiired sööjad, st kugistajad. Koerad sageli ei näri toitu läbi ja neelavad selle tervelt alla.

See omakorda võib igale loomaomanikule hirmutav olla. Need mänguasjad aitavad aeglustada söögi- ja närimisaega, annavad neile võimaluse töötada oma toidu nimel ning aitavad nende päeva rikastada.

2. Valivad sööjad. Koertel hakkab tihti väga kiiresti igav.

Sõltumata sellest, kas teie koer ei soovi kohe oma sööki süüa või neile ei paku huvi ette antud toit, siis aitavad interaktiivsed söötmismänguasjad muuta söögikorra lõbusaks ja põnevaks.

3. Pidevalt närivad kutsikad.

Me kõik teame, kui suured hävitajad võivad kutsikad olla. Selle asemel, et teie kutsikas suunaks oma energiat majapidamistarvete hävitamisele, andke neile interaktiivne söötmislelu, mida neil on lubatud närida. Täitke see millegi maitsvaga ning tegevust jätkub pikemaks ajaks.

4. Vajate puhkust? Tunnistage seda – koera omamine nõuab PALJU tööd ja mõnikord vajate lihtsalt hetke enda jaoks.

Ükskõik, kas see tähendab, et soovite vannis lõõgastuda, raamatut lugeda või oma lemmiktelesaadet häirimatult vaadata, siis täitke oma kutsika mänguasi mõne kvaliteetse maiusega ja nautige vaikust … mõneks ajaks. Teie kutsikas saab sellest kasu sama palju kui teie, kui nad saavad end vaimselt ära väsitada.

5. Taastuvad koerad.

Võib-olla on teie koer vigastusest või operatsioonist taastumas ja teile öeldakse, et nende füüsilist koormust tuleb mõnda aega piirata. Seda on nii koertel kui ka omanikel raske aktsepteerida. Pange paar maiust näiteks nuuskimismatile ja laske oma koeral ninaga tööd teha!

Millised interaktiivseid mänguasju on olemas?

Valik on meeletu, kuid toome välja mõned levinumad:

1.Kong – Ideaalne mänguasi, mida võib täita erinevate maiustega, konserviga jne. Pakub tegevust väga pikaks ajaks. Saab panna ka sügavkülma ning see pikendab mänguaega veelgi!

Pakub tegevust läbi lakkumise ja närimise.

https://esoprus.ee/e-pood/kong-classic-taidetav-manguasi/

2. JW Holee Roller – Lõbus aukudega pallike, mida saab täita fliisiribadega (Pane ribade vahele erinevaid maiuseid ja mänguasi muutub kohe kordades lõbusamaks).

Saab kasutada ka viske- ja sikutamismängudeks.

https://esoprus.ee/e-pood/jw-hol-ee-roller-manguasi/

3. Täidetav ussike – Töötab samal põhimõttel nagu kong.

Olenevalt koerast pakub tegevust isegi pikemaks ajaks.

https://esoprus.ee/e-pood/taidetav-ussike-tpr/

4.Nuuskimismatt – Äge karvane vaiba moodi matt, kuhu saab peita erinevaid maiuseid. Nuuskides maiuste otsimine väsitab ning rahustab koera.

https://esoprus.ee/e-pood/nuuskimismatt/

Similar Posts