Näitusetreeningu kursus

200,00

Saad vastused küsimustele: kuidas üldse selle kõigega alustada? Mis on näitus ja kellele see sobib? Räägime koera mindseti kujundamisest – kuidas muuta stressirikas olukord nauditavaks? Räägime koera anatoomiast ning vabast liikumisest ringis. Lisaks õpime kuidas minna üle korrektsioonipõhiselt koolituselt preemiapõhisele koolitusele? Kuidas kasutada klikkerit näitusetreeningus? Kuidas võtta arvesse konkreetse koera sooritusvõime? Kuidas märgata koera väsimust ja tüdimust?Ja palju muud mida oled teada tahtnud näituste kohta! Kursus sisaldab 8 treeningut treeneriga+veebiloeng

Tagasi e-poodi Kategooriad: ,

Täpsem kirjeldus

Tule ja õpi seda meiega! Ootame trenni nii täesti algajaid koeri kui ka neid kes on juba mõnes trennis osalenud. Aitame leida positiivseid lahendusi tavalistele näitusega seotud probleemidele: hirm kohtuniku ees, halb peaasend või seisak, püsivuse puudumine jpm.

Õppetöö toimub läbi mänguliste harjutuste. Kasutame vaid positiivseid treeningmeetodeid ning trennid toimuvad väikestes gruppides, et tagada igale osalejale individuaalne lähenemine. Tule ja treeni oma koerast näituse superstaar!

Koolitajal on õigus teha vajaduspõhiseid muudatusi koolitusplaanis. Seoses meist sõltumatute muudatustega, kohandame treeningplaani vastavalt vajadusele (sh ka kolimist online platvormile)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Näitusetreeningu kursus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.